2418/246
Otte scroll vægte af metal flere med kalligrafi og sceneri. Den ene dateret 1934. Sen Qing/Republik. L. 10–20 cm. (8)
Proveniens: Dansk privatsamling¥
Intet at bemærke.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
18 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||